Kdo jsem?

05. 08. 2008 | † 20. 11. 2012 | kód autora: 1C4

To abyste věděli s čímže máte tu čest. Můžu říct jenom to, že se něco takového normálně nevidí a musí se to poznat na vlastní oči.
Skutečně.
A to se nechci nějak chlubit, je to spíš na škodu, však to možná někteří znáte.
To, že jsi jiný ještě totiž neznamená, že jsi užitečný viz tenhle obrázek:
Unique

Tak asi tak.
Táhne mi na 20, jsem nekuřák, téměř abstinent (abyste rozuměli, abstinent je člověk, který nepožil alkoholický nápoj po dobu tuším dvou let a to na mě neplatí, já jsem si asi tak před měsícem dal malý pivo), prudce inteligentní, charismatický, hodný, milý, zkušený, po nocích čtu Otův slovník naučný, pomáhám starým lidem, jím hodně zeliny, sportuju, jsem prostě Brandon Walsh.
He he.
A jsem single, jen tak pro informaci 8-) (a heterosexuál, aby nedošlo k nepříjemnému omylu)
Jsem nepoučitelný optimista. Dřív jsem se hodně užíral několika ne-zrovna-šťastnýma událostma, které mě kdysi potkaly, ale nedávno něco zacvaklo na správné místo a mně došlo, že se nemá cenu tím moc zabývat.
Už Dalai Lama XIV kdysi řekl:"Má-li problém řešení, není třeba se kvůli němu trápit. Nemá-li řešení, trápení by stejně nepomohlo."
Tak asi tak. Když se nad tím člověk ale zamyslí, tak mu dojde, že se Dalai Lama nemusí trápit věcmi, které trápí obyčejné smrtelníky. Nešťastnou láskou, školou, prací, vztahy, penězi, sebevražednými atentátníky.
Mám ale takový pocit, že i kdyby si ty starosti dělat měl, stejně by si je nedělal. Je to prostě těžkej pohodář, protože je to buddhista. Stejně jako bůh, viz South Park =D
Ale to jsem trochu odbočil. Vidíte, když má člověk mluvit o sobě, jde mu to jedna radost, alespoň v mém případě.
Jsem snílek. Těžký snílek a idealista. Ale to mě časem přejde.
Jsem beznadějný romantik. A to mě asi hned tak nepřejde.
Jsem bojovník za lásku a mír (viz Trigun), pokud tedy nebudeme věřit tvrzení, že bojovat za mír je jako š*kat za panenství.
Jsem zoufalec, který právě zrušil svůj profil na lide.cz (a za týden si ho asi zase založí, jestli ho zase chytne ta nálada)
Jsem pracovník jedné nejmenované stavební firmy, ale nenechte se mýlit, pracuju tam jenom jako brigádník a jsem taková holka pro všechno. Většinu času trávím s papírama, ať už s fakturama, pracovníma lístkama nebo objednávkama.
Jsem vyštudovaný gymnazista. Vím vše, ale neumím nic.
Jsem začínající blogger.
Jsem muž (to jsem měl říct asi hned na začátku), tedy věkem určitě. Neříká se, že každý chlap je tak trochu dítě? Někdo více, někdo ještě více. (Pokud to je pravda, pak by mě zajímalo, co jsou potom ženy...?)
Jsem unavený.
Ano, to jsem momentálně asi nejvíc. No, řekl bych, že jako představená to celkem ujde. Případné žádosti o telefonní číslo směřujte prosím do komentářů.
...
... No, tak jsem to aspoň zkusil. Nikdo mi nemůže mít za zlé, že se snažím.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.